ceník

Asset 1

I. blok - 3 hodiny

Pronájem studia na tři hodiny. Začátek nejdříve v 9 hodin. Poslední možná rezervace od 17 hodin. Po 20 hodině musí být studio prázdné.

II. bloky - 6 hodin

Pronájem studia ve dvou navazujících blocích. Začátek nejdříve v 9 hodin. Poslední možná rezervace je od 14 hodin.

celodenní pronájem- 10 hodin

Celodenní pronájem fotostudia - pronájem na 10 hodin. Začátek v 9 hodin a konec v 19 hodin. Po 19 hodině musí být studio prázdné. 

*Chtěli byste využít jinou délku pronájmu, nebo máte projekt, který nesouvisí s focením? Napište nám na info@fotostudiokrejci.cz nebo nás kontaktuje skrze kontaktní formulář, rádi Vám uděláme nabídku na míru

* Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPHObchodní podmínky a gdpr

I/2. blok - 1,5 hodiny

Pronájem studia na hodinu a půl. Začátek nejdříve v 9 hodin. Poslední možná rezervace od 18:30 hodin. Po 20 hodině musí být studio prázdné.

Pronajměte si studio

časté OTÁZKY

01 | MOHU SE DO STUDIA PŘIJÍT PODÍVAT DŘÍVE, NEŽ PROVEDOU REZERVACI?

Určitě ano:-) Kontaktujte nás a domluvíme se termínu prohlídky. Provedeme vás všemi prostory, ukážeme fototechniku a vše, co budete potřebovat. 

02 | JAK PROBÍHÁ PŘEVZETÍ STUDIA?

Studio Vám bude osobně předáno a budete provedeni celým studiem a budou Vám zodpovězeny všechny dotazy popřípadě ukázána fototechnika. Po zakončení pronájmu se opět uvidíme a proběhne kontrola studia.

03 | JE VE STUDIU MOŽNOST OBČERSTVENÍ?

Samozřejmě ano. Pro pohodlí klientů je Vám lednice zcela k dispozici. Najdete zde alko i nealko nápoje a drobné občerstvení, ceník je položen na kuchyňské lince společně s kasou, kde jednoduše dáte útratu.. Káva a čaj je na nás.

04 | JE V CENĚ PRONÁJMU ZAHRNUTÝ ÚKLID?

Studio je Vám vždy předáno v krásně čistém stavu. Ano, běžný úklid, jako je umytí nádobí, vysátí apod. je zahrnuto v ceně pronájmu. Ale prosíme o důkladné dodržování pravidel pronájmu!!! Zejména pak pečlivé přezouvání, vracení nábytku a rekvizit na své původní místo, úprava záclon, povyhazování všech odpadků do koše, pozavírání oken a zhasnutí světel.

05 | MOHU SI NA FOCENÍ DO STUDIA VZÍT NĚJAKÉHO MAZLÍČKA?

Studio je vybaveno velice drahou technikou a doplňky, veškeré mazlíčky je třeba dopředu konzultovat s majitelkou fotostudia.

06 | CO KDYŽ SE MI VE STUDIU STANE DROBNÁ NEHODA, NĚCO POŠKODÍM, NEBO UMAŽU?

Je to nemilé, ale děje se to. VŽDY prosím jakýkoliv problém nahlásit před opouštěním studia, společně najdeme vhodné řešení. Děkujeme.

07 | KLIENT ONEMOCNĚL/ POTŘEBUJI REZERVACI PŘESUNOUT. LZE TO?

Rezervace na poslední chvíli (3 dny předem zrušit nelze), lze ovšem nabídnout jeden náhradní termín, aby klientovi nepropadla rezervace s povinností platby.

08 | MOHU NA SVŮJ FB/IG UMÍSTIT FOTKY VAŠEHO STUDIA?

Ano a budeme moc rádi za každé označení našeho studia.

09 | MŮŽU SI STUDIO PRONAJMOU I KDYŽ NEJSEM PROFI FOTOGRAF?

Ano, studio je vhodné i pro nadšené amatéry, také třeba pro konání meetengů,focení produktů, konání vizášistických kurzů atd.

Katalog šatů