aktuálně

STUDIO OTEVŘENO


 Jako tradičně na jaře máme pro Vás slevový kód na 40% z ceny pronájmu. Kód JARO40 lze pro odečtení částky použít při tvorbě rezervace (do 31.5.2024)
Od února do května máme pro vás nové světlé zákoutí v podobě bílého peří.

V DOBĚ ČERVEN-ZÁŘÍ BUDE ATELIÉR UZAVŘEN

SLEVA 40%kÓd: jaro40

CO nabízí

Prostorný 4+kk s rozlohou 100m2 s terasou o rozloze 100m2 

Bezbariérový přístup

Parkovací místa určená pro výhradně pro fotostudio pár metrů od vchodových dveří.

Skvěle prosvětlené prostory zejména směrem na jih s velkými okny až k zemi, fotogenická kuchyň s ostrůvkem, obýváková část se sedačkou společně s ložnicovým koutkem a manželskou postelí a konzolovým stolkem se zrcadlem. Další pokoj je určený na focení dětí všeho věku (dřevěné prkna, dřevěné schůdky, beanbag, mnoho rekvizit a oblečků pro miminka) Třetí pokoj je určený jako maskérna, či prostor vhodný na vizážistické i jiné kurzy. Ateliér má 2 WC a prostornou koupelnu.

Možnost zapůjčení šatů.

Studio je plně vybaveno novou fotografickou technikou od firmy Fotori s.r.o. včetně 3 barevného 2,5 m dlouhého fotopozadí. Newborn místnost je vybavena velkým zábleskovým světlem Paul C. Buff Einstein

Zapůjčení foto techniky je v ceně pronájmu ateliéru: 2x Studiový blesk GODOX QT 400II, 400Ws. Studiový blesk GODOX MS300 , 300Ws. Různé velikosti soft boxů. Zábleskové světlo Paul C. Buff Einstein Flash Unit E640, 3 varianty fotopozadí - 230 cm (bílá, černá, hnědá skvrnitá) 

Studio je vybaveno velkou lednicí plnou alko i nealko nápojů a pochutin, k dispozici je kávovar a myčka na nádobí společně s běžným vybavením kuchyně

Ve studiu jsou k zapůjčení šaty na focení. Dětské od 9 měsíců, dámské zejména těhotenské až do velikosti L.

Video prohlídka studia

Projděte se naše staré studio v Bučovicích. Nahlédněte do každé místnosti a připravujte v hlavě nápady na focení v ateliéru. Nové studio je vybaveno velmi podobně.

Galerie

každý se tu  bude cítit jako doma

Toto foto studio je místo, zařízené do posledního detailu proto, aby v něm vznikaly nádherné trendy fotky, na kterých bude vypadat skvěle každá rodina, ale také například produkt. Focení tady je kreativní a různorodé a každý se tu bude cítit jako doma. Stejně jako já, při své první návštěvě.

Monika Kosířová

, doladěno

Pronajměte si studio