Děti - portréty - rodiny

Vendula Krejčí

fotografka | Majitelka fotostudia

Jmenuji se Vendula. Jsem především mámou dvou malých dětiček a nadšená cestovatelka. 

Vystudovala jsem obor Informační management na VUT v Brně. Miluju cestování, přírodu a dobré jídlo. Fotografovaní jsem Vám začala nabízet v roce 2017, byl to trochu můj útěk od role ženy v domácnosti. Nedokázala jsem celé dny vést debaty o potřebách kojenců, potřebovala jsem to vyvážit něčím kreativním. A tak fotím… Fotografování není moje práce, je to můj velký životní koníček, který si v roli mámy dost užívám. Mým cílem je především, abyste si focení užili, byli stále sami sebou, aby společně strávený čas byl uvolněný a plný smíchu… Takto zachycené okamžiky spolu se slovy chvály od spokojených klientů mě nesmírně naplňují a taky moc ráda poznávám nové skvělé lidi… 

Pokud se Vám moje práce líbí, budu se na Vás těšit ♥

Asset 1

FOCENÍ

Newborn foto

Batolata

DĚTI

portréty

RODINNÉ FOTO

TĚHOTENSKÉ FOTO

S Vendy je naprosto skvělá spolupráce. Profesionální avšak velmi osobní a přátelský přístup. Při fotografování jsme zažily mnoho legrace. Výsledné fotografie vypadají úžasně a velice přirozeně. Ještě jednou děkujeme!!

KATEŘINA DADKA

Velice doporučujeme. Fotky jsou krásné, spolupráce bezvadná a to i když byla paní fotografka ve vysokém stupni těhotenství. Jakýkoliv požadavek z naší strany nebyl problém. Už se těším, až se budeme zase někdy fotit.


KAČKA STAČOVÁ

Velmi krásné fotografie a skvělý přístup a všechno. Jsme moc spokojeni a těšíme se na další spolupráci


ANNA SCHÖFROVÁ

Focení s paní fotografkou bylo pohodové a profesionální a výsledné fotky tomu odpovídají. Z fotek máme velkou radost.


PETRA ANTLOVÁ

Vendulko moc Vám děkujem za nádherné fotečky...úžasná,usměvavá,trpělivá,nápaditá paní fotografka..určitě doporučujeme a těšíme se na další focení.


HANKA LEJSKOVÁ-ŠMÍDOVÁ

reference

Rezervace focení